Why organize events via Tiketovka.cz

Protože Tiketovka.cz je první prodejce vstupenek, který se soustředí především na zjednodušení práce pořadatelům. Tiketovka.cz je První tiketovka zaměřená na pořadatele.

Školitelé, koučové, manageři eventů, už nebudete muset osobně vyřizovat objednávky, k tomu vystavovat faktury, kontrolovat platby, vytvářet prezenčky. Vy si jen vymyslete akci a dělejte to, co umíte. www.tiketovka.cz vám vaší akci prodá.

Tiketovka.cz nemá výdejní místa, proto nemá tak velké náklady a nechce po vás tolik peněz jako jiní zprostředkovatelé. Jen 7 % provize za zprostředkování prodeje vstupenek.

Taky nic neplatíte za volňásky (vstupenky bezplatně uvolněné ze systému, například pro rodinu) u placených akcí – jiné firmy za to chtějí poplatek.

Kalkulačka (jako u hypoték) vám hned spočítá, kolik vyděláte, kolik vás budou stát náklady, služby tiketovky a bod zlomu.

A hlavně, u Tiketovka.cz dostanete seznamy účastníků a kontaky na každého, kdo si na vaší akci koupí vstupenku.

Další výhody

Jednoduše a zdarma si vytvoříte stránku vaší akce (jako byste měli své www) a hned můžete začít prodávat.

U neplacených akcí máte vše zdarma. Získáte tak elektronickou online fakturantku, která vám zmenší starostí a pomůže s organizací firemních akcí - tvorbu a tisk prezenčky i poslání všech vstupenek emailem.

Neúčtujeme žádné další poplatky. Mnoho firem vás naláká na na nízkou provizi a pak vám naúčtuje další skryté poplatky. Například za tisk vstupenek, transakční poplatky a podobně.

Vystavujeme faktury za vás. Většina tiketových portálů nedělá zákazníkům fakturu.

Vyřešíme za vás EET.

Zdarma statistiky a grafy prodejů a rezervací, procento vyprodanosti, analýzy podle dnů, týdnů, měsíců a dnů v týdnu – který den v týdnu je nejlepší, nejhorší…

Každý den ihned po půlnoci hlášení prodejů emailem v čase 00:05.

Pomůžeme vám s propagací

Vaši novou akci okamžitě zveřejníme na www.tiketovka.cz

Vaši novou akci okamžitě zveřejníme na Facebooku Tiketovka.cz

Vaši novou akci rozešleme naším zpravodajem, který posíláme každý týden pod názvem Novinky na tento týden Tiketovka.cz

Můžete si připlatit první pozice na úvodu www.Tiketovka.cz v sekcích Top akce (slider) + Doporučujeme

Porovnání Tiketovka.cz s info-podnikatelskými systémy a Wordpressem

Nemusíte si platit svou vlastní webovou stránku na akci – u Tikertovka.cz ji máte zdarma.

Žádné licence. Nemusíte si kupovat licence (měsíční, roční atd.). Ani neplatíte měsíční paušál, i když nic neprodáte. Pokud půl roku nic neprodáte, nic neplatíte. Platíte až skutečně zrealizované prodeje.“

U Tiketovka.cz není povinný měsíční limit prodeje. Některé firmy "pokutují" pořadatele správním poplatkem, pokud mají malý obrat.

Tiketovka.cz vám pomůže vytvořit „sál na míru“ v ceně 500 – 3 000 Kč (podle náročnosti).