LinkedIn PRO BYZNYS - Jana Bártíková

LinkedIn PRO BYZNYS - Jana Bártíková

Pořadatel:

J2B Community, s.r.o.

Datum akce:

3. 4. 2019 – 3. 4. 2019

Ceny vstupenek:

5 000 Kč

Místo konání:

Praha

Popis akce:

LinkedIn je skvělým nástrojem pro podnikatele, obchodníky, finanční poradce, realitní makléře, konzultanty, lektory, marketéry... Pro všechny, kdo potřebují získávat nové klienty (B2B i B2C). Naučte se ho používat a vytvořte si z této sítě zdroje svých zákazníků.

Ceny vstupenek

Počet (max. 10 ks na jeden termín)

Dub

03

2019

Klimentská 1443/50

Praha

10:00 ‐ 17:00

5 000 Kč

Dub

03

2019

Klimentská 1443/50

Praha

10:00

5 000 Kč
Více info

Co si z kurzu odnesete:

Během jediného dne vás naučím, jak si vytvoříte excelentní LinkedIn profil,
který vás prodá a ukážu vám postupy, metody a tipy, jak na této profesní sociální síti získáte nové zákazníky a klienty pro svoje produkty, služby, projekty... B2B i B2C.

Komu je kurz určený:

Pro podnikatele, obchodníky, finanční poradce, realitní makléře, konzultanty, lektory, marketéry... Pro všechny, kdo potřebují získávat nové klienty (B2B i B2C).

Obsah kurzu:

Projdeme kompletní postup krok za krokem. Vše vám ukáži a vy si vyzkoušíte a nastavíte v reálném prostředí LinkedIn. Budu vám v tom aktivně asistovat, dávat vám zpětnou vazbu, konzultovat a odpovídat na vaše otázky

Program:

  • Moje LinkedIn strategie: Ukážeme si, jak si ujasníte své obchodní cíle - co chcete na LinkedIn získat a proč. Upřesníte si koho chcete na LinkedIn oslovovat a proč. Nadefinujete si svou vlastní strategii.
  • Atraktivní LinkedIn profil: Krok za krokem vám ukáži jak si vytvoříte svůj váš excelentní LinkedIn profil, který bude jasně prezentovat, v čem jste profesionál a jak můžete být lidem prospěšní.

  • Velká síť potenciálních zákazníků: Předám vám návod, podle kterého velmi rychle rozšíříte svoji síť o desítky kontaktů (a v horizontu několika týdnů o stovky).

  • Budování značky na LinkedIn: Projdeme všechny nástroje a cesty budování značky na LinkedIn. Naučím vás, jak o sobě dát vědět správným způsobem. Jak zaujmout a získat důvěru.

  • Přeměna kontaktů v zákazníky: Předám vám svoje vyzkoušené postupy, jak dáte o svém projektu a podnikání vědět mnoha dalším lidem, ze kterých se stanou vaši klienti. Ukážu vám, jak si vybudujete kvalitní síť potenciálních klientů, a získáte si jejich důvěru. Jak přeměníte kontakty na nové zákazníky.
Ukázat na mapě

Podobné akce