Jak správně vyhodnotit, spočítat a koupit svou první investiční nemovitost

Jak správně vyhodnotit, spočítat a koupit svou první investiční nemovitost

Pořadatel:

MARTIN TESAREK REAL ESTATE, s.r.o.

Datum akce:

28. 11. 2019 – 28. 11. 2019

Ceny vstupenek:

1 190 – 1 490 Kč

Místo konání:

Praha

Popis akce:

Lze investici do nemovitostí stále považovat za bezpečné uchování peněz? Je možné na ni ještě vydělat? Je vhodná doba na investování?Není už pozdě? Neblíží se další realitní krize? Není lepší investici o pár let odložit?

Ceny vstupenek

Počet (max. 10 ks na jeden termín)

Lis

28

2019

Animika Hub

Praha

17:00 ‐ 20:30

od 1 190 Kč

Počet volných míst: 20 ks

Lis

28

2019

Animika Hub

Praha

17:00

od 1 190 Kč
Počet volných míst: 20 ks
Více info

O ČEM SEMINÁŘ BUDE? 
Investice do nemovitostí je dlouhodobě považována za jednu z nejbezpečnějších forem investic. Zdá se, že ceny pražských nemovitostí dosáhly svého historického maxima. Metr čtvereční bytu v projektu Nosticova 7 na Praze 1 se prodává za 293 000 Kč. Lze investici do nemovitostí stále považovat za bezpečné uchování peněz? Pokud ano, je možné na ní ještě vydělat? Je vhodná doba na investování? Není už pozdě? Neblíží se další a dokonce větší realitní krize než v roce 2008? Není lepší investici o pár let odložit a počkat si opět na nízké ceny nemovitostí? Jak vyhodnotit kupní cenu a výši nájemného, když neexistují žádná veřejně dostupná data o realizovaných transakcích? Jak zkušeným investorům pomáhá ROI, NOI, ROE, čistá kapitalizační míra, návratnost investice a jak je správně počítat? Odpovědi na tyto otázky a mnohem víc se dozvíte na informacemi nabitém investičním semináři. 

PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN? 
Pro každého, kdo plánuje investovat do nemovitostí a nespokojí se s neověřenými a obecnými radami o realitním investování, které publikují novináři bez reálných zkušeností. Pro každého, kdo hledá aktuální a praktické, nikoliv teoretické informace. Pro každého, kdo nechce trávit stovky hodin samostudiem a chce získat kumulované know-how, které Martin Tesárek nepřetržitě sbírá od roku 2010. Pro každého, kdo se chce naučit investice hledat, vyhodnocovat a počítat jako zkušený realitní investor. Pro každého, kdo chce poznat fajn partu podobně smýšlejících lidí a přidat se do společné uzavřené Facebook skupiny.

KDO JE MARTIN TESÁREK? 
Seminářem vás provede realitní podnikatel Bc. Martin Tesárek. Realitní makléř od roku 2010. Realitní investor a autor populárních vzdělávacích kurzů pro realitní makléře. Martin jako realitní makléř zprostředkoval stovky obchodů a měl možnost pro své klienty i pro sebe vyhodnotit bezmála 700 realitních transakcí. Svou první investiční nemovitost koupil se svou partnerkou ve 24 letech. Obratem ji prodali a inkasovali zisk 327 400 Kč. Ve 28 letech stojí se svými obchodními partnery u náročně akvizice činžovního domu na Žižkově o 15 bytových jednotkách, který během necelého roku kompletně rekonstruují a se ziskem prodávají. Své získané obchodní zkušenosti a know-how nyní zhodnocuje ve vlastní investiční společnosti 2M INVEST, která hospodaří s investičním majetkem převyšujícím částku 35 mil. Kč. To vše Martin stihl do 30 let svého věku. Nyní se rozhodl své zkušenosti a investiční názory předávat dál formou pravidelných živých seminářů a pomáhat tak začínajícím investorům vydělat, ale hlavně nešlápnout vedle a neudělat chybu.

PROGRAM SEMINÁŘE
1. blok: Předpoklady úspěšného realitního investora a úspěšné realitní investice.
2. blok: Kde investovat? V Praze, nebo v krajích?
3. blok: Je stále vhodná doba pro koupi investičního bytu? Nemám 2 roky počkat, až ceny opadnou?
4. blok: Hrubá kapitalizační míra? Výnos? NOI? Čistá kapitalizační míra? Návratnost investice? ROI? ROE? Kapitálový zisk? Kdo se v tom má sakra vyznat!
5. blok: Podle jakých faktorů vyhodnocovat realitní investici?
6. blok: Kdy a jak na hypotéku?
7. blok: Je spolupráce s realitním makléřem při hledání investice ku prospěchu, nebo na obtíž?
8. blok: Kde hledat? bezrealitky.cz? sreality.cz? aukce? dražby? exekuce?
9. blok: Co si při koupi pohlídat a ošetřit, abych nepřišel o peníze?
10. blok: Jak vybrat nájemníka, který bude řádné platit a nebudou s ním problémy?

...no a po semináři si na vás udělám ještě další dvě hodiny čas. Zajdeme do nějaké hezké karlínské hospůdky na večeři a pivo a rozproudíme tam vášnivou investiční diskuzi. :-) 


JAKO BONUS DVA EXTRA MATERIÁLY, KTERÉ NIKDE JINDE
NEZÍSKÁTE!

První materiál je PŘEDNASTAVENÁ EXCELOVÁ TABULKA, která vám během pár minut pomůže porovnat a vyhodnotit jakékoliv nemovitosti navzájem mezi s sebou. Bez výpočtů v této tabulce, bych nikdy žádnou nemovitost nekoupil!

Tím druhým materiálem je 58 BODOVÝ CHECK-LIST SPRÁVNĚ VYHODNOCENÉ REALITNÍ INVESTICE, který vám pomůže eliminovat veškerá transakční rizika. V tomto check-listu jsou zahrnuty všechny moje přešlapy a také chyby mých klientů za posledních 8 let. Check-list mi slouží k tomu, abych příšte už nic nepodcenil a nedopustil se stejné chyby, která by mě mohla připravit o peníze! Check-list neustále doplňuji o nově zjištěné informace.

CO NA SEMINÁŘ ŘÍKAJÍ OSTATNÍ?
"Martine, děkuji za přínosný seminář, který mi pomohl zodpovědět několik otázek a nasměrovat. Je vidět, že se oboru věnuješ dlouho a je i Tvým koníčkem. Odcházím s tím, že jsi mi otevřel obzory a ukázal, na co se při koupi investice zaměřit. A že toho není málo. Odnáším si taky několik tipů na aplikace a hlavně materiály, kterou budu určitě při vyhodnocování investice používat. Ráda přijdu na další tvé semináře."

Ing. Monika Vrbová - marketing, produkce Makro CZ & METRO SK

"Vzdělávání v realitách je důležité pro širokou veřejnost, seminář proto mohu doporučit úplným neznalcům realitního trhu, ale také zkušeným znalcům. V semináři bylo hodně praktických případů, i prostor pro diskuzi. Líbilo se mi rychlejší tempo semináře - a sdílení hodně informací. Martin je skvělý řečník, ale i moderátor. Diskuze umí nasměrovat a vést a vhodně ukončit. Pro ty, co váhají, zda se zúčastnit, vřele doporučuji."

Lucie Novotná - osobní kouč

Seminář Martina Tesárka mi poskytl základní potřebné informace, kterými by měl disponovat každý, pokud se rozhodne pro koupi nějaké nemovitosti, ať už pro vlastní bydlení nebo na investici. Pro mě jako člověka neorientujícího se v této oblasti, byl seminář veden naprosto nenásilnou, lidskou formou, z kterého jsem odcházela s dobrým pocitem, že jsem se dozvěděla mnoho užitečných rad, ale především, že jsem jim porozuměla. Už na první dojem bylo zřejmé, že Martin se v této oblasti nejen velmi dobře orientuje, ale nebojí se sdílet své know how i příklady špatné praxe, kterým se mnoho řečníků záměrně vyhýbá. Je radost poslouchat a učit se od někoho, koho jeho práce baví a neustále se v ní vzdělává a posouvá dál. Rozhodně to nebyl poslední seminář, který jsem u Martina absolvovala.

Lenka Kriegischová

 

Máte dvě možnosti. Buď se do hledání a vyhodnocování své realitní investice pustíte sami s tím co teď víte, nebo začnete až po investičním semináři, ale s pořádnou dávkou znalostí a praktických dovedností. Víte například, jak u každé koupě bytu nebo domu ušetřit na dani z nabytí nejméně 16 000 Kč? Na semináři vám dám přesný návod!

Standardně poskytuji investiční konzultace za 2 500 Kč/hod. Vy máte teď možnost získat tři a půl hodiny mého času za zlomek ceny.

 

 

 

Ukázat na mapě
Video

Podobné akce