HR Konference 2018 - Osobní mistrovství

HR Konference 2018 - Osobní mistrovství

Pořadatel:

agentura Motiv P

Datum akce:

22. 11. 2018

Ceny vstupenek:

21 780 Kč

Místo konání:

Brno

Popis akce:

Mistrovství spočívá v dokonalém zvládnutí toho, co dělám. Dokonce je možno říci, že mistři oboru jsou i mistry, umělci v přístupu ke světu.

Ceny vstupenek

Počet (max. 10 ks na jeden termín)

Lis

22

2018

Holiday Inn Brno

Brno

22.11. 10:00 ‐ 23.11. 13:00   ( 1 den )

21 780 Kč

Počet volných míst: 120 ks

Lis

22

2018

Holiday Inn Brno

Brno

10:00

21 780 Kč
Počet volných míst: 120 ks
Více info

Srdečně vás zveme na 13. ročník HR konference Motivu P s tématem

OSOBNÍ MISTROVSTVÍ

date

    22. - 23. 11. 2018

    Holiday Inn - Křížkovského 20, Brno

O čem bude konference? 

Mistrovství spočívá v dokonalém zvládnutí toho, co dělám. Dokonce je možno říci, že mistři oboru jsou i mistry, umělci v přístupu ke světu. Věc, kterou dělají, berou vážně, jako své celoživotní, fascinující téma. Stále prohlubují a vyjasňují svou osobní vizi, soustřeďují energii a pěstují vytrvalost i objektivní pohled. Schopnost organizace dělat věci lépe a její schopnost učit se nemůže být nikdy větší, než je u jejich členů. Jednotlivci se tedy učí a zdokonalují své schopnosti. Dobré týmy vyžadují schopné a kvalifikované příslušníky. Udržovat osobní mistrovství je trvalý, nikdy nekončící proces.

Na naší konferenci se potkáte s mistry svého oboru, jejich příběhy a jejich postupy. Nechte se inspirovat a sami buďte inspirací. U nás je k tomu nadbytek příležitostí.

 

 

Dress Code
O oblečení to není! A my to víme již dvanáct let. Na konferencích MotivP informace o dress code není uvedena. Není to chyba, ale záměr... Prostě vám věříme, že zvolíte nejvhodnější oděv, který je vám zároveň i pohodlný.

Jmenovky
Jako u většiny věcí, i u jmenovek záleží na formě, kterou jsou prezentovány. Rozumíme výhradám některých našich kolegů, že propíchané oblečení není trendy, proto již nějakou dobu preferujeme klíčenky. Je pouze na vás, zda jmenovkou obohatíte svůj styling. Tvoříme uvolněnou atmosféru a neříkáme, co je a co není správně.

Prezentace
Věříme, že prezentace, kterou pro Vás sám řečník připraví, nejlépe ilustruje myšlenku, kterou chce sdělit. Klademe velký důraz na to, aby jste viděli a slyšeli originál.
Abyste tento jedinečný okamžik nezapomněli, všechny přednášky nahráváme a zveřejňujeme na obsáhlém videoportálu MotivP.com v záložce TALKS.

Zasedací pořádek a VIP místa
Zasedací pořádek a VIP místa? Ne, u nás nic takového nenajdete. Každý host je pro nás Very Important Person, proto si může vybrat místo, které mu nejvíce vyhovuje. Bavit se s kýmkoli v místnosti rozhodně není zakázáno. Ba naopak, podporujeme přátelskou atmosféru. Na MotivuP se snažíme, aby se řečníci stali hosty a hosté diskutujícími. 

Občerstvení
Abychom dokonale uspokojili vaše potřeby, staráme se o pitný a stravovací režim všech zúčastněných. V případě, že cítíte lehkou únavu, jste srdečně zváni na vynikající kávu a skvělou knihu do literární kavárny MotivP.  Třešničkou na dortu je jídlo, které pro Vás během celého dne připravujeme s láskou.

 

Ukazát na mapě
Video

Podobné akce