DEPRESE A JAK SE S NÍ VYPOŘÁDAT

DEPRESE A JAK SE S NÍ VYPOŘÁDAT

Pořadatel:

IN LINE COMMUNICATIONS, s.r.o.

Datum akce:

16. 5. 2019 – 16. 5. 2019

Ceny vstupenek:

250 Kč

Místo konání:

Praha

Popis akce:

DEPRESE je strašlivá. Pro někoho představuje pocity naléhavé tísně, úzkosti, vnitřního neklidu; pro jiného únavu, vyčerpání, nesoustředěnost, podrážděnost. A pro mnoho lidí znamená ztrátu energie, smyslu života, chuti a vůli vůbec žít. Není to snadné, ale přesto lze tuto bestii když ne úplně porazit, tak udržet na uzdě!

Ceny vstupenek

Počet (max. 10 ks na jeden termín)

Kvě

16

2019

Praha, Olšanská 1a

Praha

17:30 ‐ 19:30

250 Kč

Kvě

16

2019

Praha, Olšanská 1a

Praha

17:30

250 Kč
Více info

 

Možná ani netušíte, že jde o depresi. Třeba se jen cítíte velmi unaveni. Nedokážete se soustředit. Napadají vás jenom samé truchlivé myšlenky:

-      „Totálně jsem selhala!“

-      „Nestojím vůbec za nic!“

-      „Všem jsem jen na obtíž!“

-      „To už dál nejde vydržet!“

-      „Nic nemá význam!“

-      „Všechno je zbytečné!“


Pokud jsou vám tyto pocity blízké, je možné, že právě zažíváte příznaky deprese. Třeba by vás to ani nenapadlo. Deprese není lenost, která by šla zvládnout přáním nebo silou vůle. To nefunguje. Deprese je totiž nemoc.  Mnoho lidí si to neuvědomuje. Stydí si bolest a utrpení přiznat.

A  přitom existuje účinná pomoc.

Na semináři se dozvíte nejen jak poznat příznaky deprese, její příčiny a důsledky, ale řadu praktických metod, jak ji zvládat, nejnovější poznatky v boji s depresí a nacvičíte si i praktickou metodu.

Profesní profil

PhDr. Jana Sládková, MBA, Master Practitioner NLP. 

Expert na oblast komunikace, osobního rozvoje a transformačního koučinku. Souhrn zkušeností z oblasti psychologie, strategického řízení a zahraniční praxe předává na školeních a trénincích individuálních i skupinových.

Vedla desítky komunikačních kampaní pro české i zahraniční firmy a organizovala a školila na stovkách konferencí a mezinárodních kongresů z oblasti komunikace. Její specializací jsou manažerské a psychoterapeutické metody: transformační koučink, hypnoterapie a metody neurolingvistického programování (NLP).

Vzdělání: NLP Master Practitioner, MBA – Nottingham Trent University – strategické řízení, certifikace ČMS – marketingový poradce, PGS ASUP, Univerzita J.E.Purkyně – obor psychologie, Obchodní akademie – ekonomika zahraničního obchodu.

Absolv. program Management Training in British Industry, Management Training Programme in Lancashire Business School, program EU Menthor Athéna. 

 

www.janasladkova.cz

www.facebook.com/drsladkova

Ukázat na mapě

Podobné akce